Vzdělávací kurzy

Vzdělávací kurzy s koňmi jsou jedinečnou formou, jak růst. Koně nám totiž dávají okamžitou zpětnou vazbu. A kdo chce, může se od nich naučit opravdu mnoho. Pomocí metody zkušenostně-reflektivního učení se můžeš posouvat v oblastech vedení lidí, efektivní komunikace či zpětné vazby.

Jak se domluvit

Lidé spolu mluví hromadou jazyků, koně jedinou koňskou řečí. Pojď se zkusit s koněm domluvit a poslechnout si, co ti odpoví.

Vyzkoušíš si několik praktických cvičení s koněm. Zážitky pak společně rozebereme, aby si každý mohl odnést užitečné myšlenky a to, co zrovna potřebuje do svého života. Na závěr se podíváme na to, jak spolu koně komunikují přirozeně ve stádě a zamyslíme se nad tím, v čem je to stejné jako u lidí.


Nech se prokouknout

Kůň je jako zrcadlo – věrně nám ukazuje, jací ve skutečnosti jsme.

Přijď se podívat a zjistit, jestli se úspěšně vypořádáš s náročnou výzvou, jak se umíš přizpůsobit situaci a jak silná osobnost jsi.

Zkusíš si koně vést a naladit se na něj i na sebe. My ti potom poradíme, jak na to a pomůžeme pojmenovat, co se můžeš o sobě naučit. Zkrátka, pojď si koním říct o zpětnou vazbu.